Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imprezy

Motocykle
Artur Wielebski I Wicemistrzem Polski
1 listopada 2022

Artur Wielebski I Wicemistrzem Polski

Mamy to! Nasz zawodnik, Artur Wielebski #16 I Wicemistrzem Polski w klasie SUPERSTOCK 600

Artur Wielebski #16

Czas podsumować ostatnią rundę Mistrzostw Polski oraz cały sezon 2022.

W piątek napotkaliśmy mały problem techniczny z motocyklem, przez co nie mogliśmy w pełni wykorzystać czasu na treningach. Na szczęście moja ekipa kolejny raz spisała się na medal i w sobotnich kwalifikacjach motocykl działał perfekcyjnie Bez problemu zakwalifikowałem się w pierwszym rzędzie. W wyścigu moi rywale narzucili niesamowite tempo i mimo, że poprawiłem tempo z kwalifikacji o 1.5s to dowiozłem trzecie miejsce.
Wyciągnęliśmy wnioski i w niedzielę było już zdecydowanie lepiej Przez cały wyścig byłem w stanie spokojnie utrzymać się za liderem, mimo że tempo było jeszcze szybsze, niż w sobotę. Z czasem 1:35.7 poprawiłem swoją życiówkę o ponad pół sekundy, z czego bardzo się cieszę Do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele, bo na mecie zameldowałem się na drugim miejscu ze stratą 0.5s do zwycięzcy.
Tym sposobem zakończyliśmy sezon z tytułem Vice-Mistrza Polski w klasie Superstock 600 Biorąc pod uwagę to, że do samego końca byliśmy w grze o pierwsze miejsce, oraz to jak trudna i wyrównana była to walka, przyznam, że cieszę się z tego miejsca. Bardzo cieszy mnie rownież to, że poprawiłem swoje życiówki na kilku torach, a przez cały sezon ustrzegliśmy się jakichkolwiek błędów i upadków, wszystkie 8 wyścigów kończąc na podium.

Ogromne podziękowania dla Iwony oraz Grzegorza Wójcików i całego Wójcik Racing Team! Jesteście The Best! Wszystkich partnerów oraz osób zaangażowanych, a także kibiców i osób które mnie wspierały! To dla was i dzięki wam możemy odnosić te sukcesy!
Gratuluję Jurand Kuśmierczyk #47 i Wojciech Wieczorkiewicz #23 świetna jazda w tym sezonie! Gratulacje dla moich team-partnerów Marek Szkopek Micro #33 Christoffer Bergman #71 Wiktor OSTRY Ostrowski Mateusz Molik #7 za tytuły.
Wójcik Racing Team, Yamaha Motor, ORLEN Team, Shark Helmets, Mercury, Polski Związek Motorowy, SPYKE Polska, BRI 4YOU, AEK Design, Speed Day, TrackAttack.pl, motoRRaid, Automobilklubpolski, Mateusz Jagielski motorsport photographer / Szymon Kos / Aleksander Bala / Michał Małek, #final #wmmp #poznan #torpoznan #poland #polish #championship #stk #stk600 #superstock #wrtmotosport #wrt #racing #r6 #16 #66

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button