Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< Lip 2021 >>
pwścpsn
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imprezy

Archiwum KJS Pucharu AP 2017, 2018

 

SEZON 2018:

 

   53 Rallye Monte Calvaria
  1 Rally Sprint 2018
    KJS św. Krzysztofa 2018
2 Rally Sprint 2018
3 Rally Sprint 2018

Wyniki Pucharu Automobilklubu Polski – po 5 RUNDZIE

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Pucharu Automobilklubu Polski 2018

Zwycięzcy rund:

53 Rallye Monte Calvaria

  • klasa 1 – Seremak Paweł / Sadowski Kamil
  • klasa 2 – Michalski Marek / Rudak Jakub
  • klasa 3 – Szepietowski Karol / Szczepański Kamil
  • klasa 4 – Papis Maciej / Matosek Paweł
  • klasa 5 – Baldwin Jan / Piotrowski Marcin

1 Rally Sprint 2018

  • klasa 1 – nie sklasyfikowano
  • klasa 2 – Michalski Marek
  • klasa 3 – Kurant Piotr
  • klasa 4 – Kozioł Paweł
  • klasa 5 – Matyjek Marcin

KJS św. Krzysztofa 2018

  • klasa 1 – Cuprjak Michał / Chojecki Bartłomiej
  • klasa 2 – Michalski Marek / Rudak Jakub
  • klasa 3 – Machnikowski Jakub / Przesmycki Łukasz
  • klasa 4 – Staszkiewicz Norbert / Kunicki Rafał
  • klasa 5 – Uszyński Emil / Bańka Rafał

2 Rally Sprint 2018

  • klasa 1 – Majdax Maciej
  • klasa 2 – Lipiec Adam / Staszkiewicz Norbert
  • klasa 3 – Machnikowski Jakub
  • klasa 4 – Staszkiewicz Norbert
  • klasa 5 – Holzer Mikołaj / Skrzywan Marcin

3 Rally Sprint 2018

  • klasa 1 – Płochocki Artur
  • klasa 2 – Lipiec Adam
  • klasa 3 – Korzeniowska Agnieszka
  • klasa 4 – Staszkiewicz Norbert
  • klasa 5 – Lipski Marcin

SEZON 2017:

 

52 Rallye Monte Calvaria

KJS Puchar Wiosny 2017

KJS św. Krzysztofa 2017

KJS Puchar Jesieni 2017

Wyniki Pucharu Automobilklubu Polski PO 4 RUNDZIE:

Klasyfikacja generalna Klasa 5 Klasa 4 Klasa 3 Klasa 2 Klasa 1

Zwycięzcy rund:

52 Rallye Monte Calvaria

  • klasa 1 – Szymon Krystianik / Rafał Mirkowski
  • klasa 2 – Aleksander Ilczuk / Dariusz Krupa
  • klasa 3 – Adam Sroka / Krystian Woźniak
  • klasa 4 – Sebastian Dziadosz / Agnieszka Załęcka
  • klasa 5 – Dariusz Frelich / Hubert Frelich

KJS Puchar Wiosny 2017

  • klasa 1 – Szymon Krystianik / Rafał Mirkowski
  • klasa 2 – Aleksander Ilczuk / Marcin Dymiński
  • klasa 3 – Marcin Pogorzelski / Jacek Goździk
  • klasa 4 – Jakub Kinkel / Przemysław Kalinowski
  • klasa 5 – Jan Baldwin / Katarzyna Ciszewska

KJS św. Krzysztofa 2017

  • klasa 1 – Szymon Krystianik / Sergiusz Brzeziński
  • klasa 2 – Maciej Serwiński / Kamil Makowski
  • klasa 3 – Marcin Pogorzelski / Jacek Goździk
  • klasa 4 – Jakub Kinkel / Przemysław Kalinowski
  • klasa 5 – Marcin Matyjek / Michał Górski

KJS Puchar Jesieni 2017

  • klasa 1 – Tomasz Rudzki / Michał Rudzki
  • klasa 2 – Maciej Serwiński / Kamil Makowski
  • klasa 3 – Jakub Machnikowski / Inez Adamska
  • klasa 4 – Szymon Lewandowski / Tomasz Szypp
  • klasa 5 – Dariusz Chodzyński / Filip Kamieński
Call Now Button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com