Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa (Komisje) Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< maj 2024 >>
pwścpsn
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imprezy

Samochody
Łukasz Byśkiniewicz – drugie miejsce i genialne tempo!
12 września 2017

Łukasz Byśkiniewicz – drugie miejsce i genialne tempo!

Łukasz Byśkiniewicz z pilotem Tomaszem Borko zaprezentowali świetne tempo i wspaniałą formę podczas 51.Rajdu Dolnośląskiego zajmując 2. miejsce w klasie 4, oraz wśród wszystkich samochodów z napędem na jedną oś. Reprezentant Automobilklubu Polski, TVN TURBO RALLY TEAM’u wprowadził również swojego Opla Adama R2 do pierwszej punktowanej dziesiątki klasyfikacji generalnej rajdu – dokładnie na wysoką 8. pozycję. Walka w klasie była ozdobą rajdu i trwała do ostatnich metrów, a różnice na oesach liczone były w dziesiątych sekundy. Rajd Dolnośląski był 4 rundą Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Załoga jest obecnie wiceliderem punktacji w swojej klasie.

Łukasz Byśkiniewicz: Big fight i pedał to the metal! Tak najtrafniej mogę opisać to co się działo na trasie Rajdu Dolnośląskiego. Piękna walka, piekielnie szybka jazda i na dodatek bezbłędna. Z Tomkiem jechało nam się świetnie. Nasz Opel Adam R2 spisywał się bez zarzutów. Wreszcie mogliśmy skupić się wyłącznie na jeździe, co przełożyło się na zaciętą walkę do ostatnich merów. To coś pięknego, gdy na mecie OS Spalona 3 załogi są w 0,8 sekundy! O to chodzi w tym sporcie, aby się ścigać. Jestem bardzo zadowolony z 2. miejsca choć apetyt był na więcej. Jeszcze 2 odcinki specjalne przed metą byliśmy na prowadzeniu. Niestety na ostatnią pętlę wybraliśmy miękkie opony i to był błąd. Zaczęliśmy tracić przewagę i musieliśmy się skupić na obronie drugiej pozycji. Do końca sezonu mamy jeszcze 2 rajdy. Oj będzie się działo.”

Tomasz Borko: Z Zieleńca wracamy z bardzo dobrymi humorami. Z pewnością rywalizacja w naszej klasie dostarczyła sporo emocji i do samego końca trzy załogi miały szansę na to najwyższe miejsce na podium. Drugie miejsce bardzo nas satysfakcjonuje dziękujemy rywalom za to, że wspólnie stworzyliśmy wspaniałe widowisko. Do zobaczenia już za trzy tygodnie na Rajdzie Nadwiślańskim.

Partnerami załogi są:
NOVOL, TEDEX, TEKOM, I-Planet Radom, producent resoraków Majorette, MODESTO s.c. Patronat medialny zapewnia TVN TURBO.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Call Now Button