Działalność gospodarcza Folder Brown
Działalność statutowa Folder Brown

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< Mar 2017 >>
pwścpsn
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

LEWY BANNER Gora

LEWY BANNER Dol

10 stycznia 2017

Imprezy KSPiT

Komisja Sportów Popularnych i Turystyki  organizuje ogólnodostępne rajdy turystyczne oraz rajdy nawigacyjne o różnym stopniu trudności. Od 1979 roku organizuje cykl imprez pn. „Cztery Pory Roku”. Sztandarową imprezą KSPiT jest rajd „Światowid”, od lat stanowiący eliminacje Mistrzostw Polski. Specyficzną imprezą organizowaną od 1965, a więc z 34-letnią tradycją jest rajd „Uczestnicy- Organizatorom”, przygotowywany przez najaktywniejszych uczestników imprez poprzedniego sezonu. Trofeum w tym rajdzie stanowi puchar przechodni, który może zdobyć aktualny lub były działacz KSPiT. Po trzykrotnym zdobyciu pucharu przechodzi on na własność.  Od 2010 roku rozgrywana jest także klasyfikacja o Puchar Zdobywców Pucharu. Od roku 1975 uczestnicy i organizatorzy biorą corocznie udział w „Konkursie Najaktywniejszego Turysty Automobilklubu Polski”.

Imprezy turystyczne i nawigacyjne łączy jedno – wspólne zasady opisu trasy przejazdu, zawarte w tzw. kodyfikatorze, stosowane praktycznie na wszystkich imprezach w Polsce i poza granicami. Aby zrozumieć jak je rozszyfrować polecamy zapoznanie się z ich zasadami na stronie Polskiego Związku Motorowego (link) oraz zapoznać się z nimi  w trochę łatwiejszej formie, z wyjaśnieniami w publikacji „Tajemnice Nawigacji„. A po lekturze zapraszamy na nasze imprezy!

Regulaminy:

Aktualne wyniki:

  • Nawigacyjne Bemowo
  • 4 Pory Roku 2017
  • Najaktywniejszy Uczestnik 2017
  • Najlepszy Kierowca 2017

Historia imprez cyklicznych:

4 Pory RokuNajaktywniejszy Uczestnik
-
-
-
-
1979 - Roman Turowicz
1980 - Bogdan Szczepankowski
1981 - Bogusław Piekarski
1982 - Leszek Karaś
1983 - Edward Kon
1984 - Andrzej Przychodzeń - Jolanta Przychodzeń
1985 - Jan Makarewicz - Bożenna Makarewicz
1986 - Jerzy Olczak - Andrzej Olczak
1987 - Krzysztof Maciejewski - Krzysztof Gracki
1988 - Jerzy Kopeć - Benedykt Chądzyński
1989 - Stanisław Korzeniowski - Katarzyna Maciejewska
1990 - Paweł Nestorowicz
1991 - Anna Białecka - Roman Dylewski
1992 - Anna Borowska
1993 - Jerzy Trzaska - Sebastian Trzaska
1994 - Paweł Ćwil - Emil Przychodzeń
1995 - Wiśniewski Michał
1996 - Krystyna Kucharek - Andrzej Piwoński
1997 - Leszek Sarnowski - Michał Sarnowski
1998 - Jarosław Michalak
1999 - Konrad Lehr - Katarzyna Sobczak
2000 - Paweł i Wojciech Makarewicz
2001 - Celina i Marek Marczykowski
2002 - Bartosz Berendt - Maciej Kaniowski
2003 - Grzegorz Kołodziejek
2004 - Piotr Lisicki - Piotr Siemiątkowski
2005 - Jacek Sowa i Maciej Mączyński
2006 - Paweł i Anna Podbielscy
2007 - Michał i Michał jr. Kowalczyk
2008 - Olga i Tomasz Młynarscy
2009 - Agnieszka Gułaj
2010 - Piotr Olczak
2011 - Wojciech Sobczyk
2012 - Maciej Zalewski
2013 - Franciszek Jaworski
2014 - Katarzyna Moneta - Magdalena Naskręt
2015 - Piotr Miszczak
2016 - Katarzyna Tulej
1975 - Barbara Kowalska - Ryszard Kowalski
1976 - Piotr Malanowski - Tomasz Bielicki
1977 - Jerzy Rogoźnicki
1978 - Andrzej Kończak
1979 - Roman Turowicz
1980 - Roman Turowicz
1981 - Leszek Karaś
1982 - Roman Turowicz -->na własność
1983 - Leszek Karaś
1984 - Leszek Karaś --> na własność
1985 - Jan Makarewicz - Bożenna Makarewicz
1986 - Paweł Nestorowicz
1987 - Krzysztof Maciejewski - Krzysztof Gracki
1988 - Krzysztof Maciejewski - Krzysztof Gracki
1989 - Marcin Milewski
1990 - Marcin Milewski
1991 - Anna Białecka - Roman Dylewski
1992 - Anna Borowska - Stanisław Korzeniowski
1993 - Jerzy Trzaska
1994 - Jerzy Trzaska
1995 - Jerzy Trzaska --> na własność
1996 - Anna Borowska - Stanisław Korzeniowski
1997 - Anna Rogowska
1998 - Jarosław Michalak
1999 - Sebastian Trzaska
2000 - Emil Przychodzeń
2001 - Celina Merczykowska
2002 - Emil Przychodzeń
2003 - Emil Przychodzeń
2004 - Emil Przychodzeń --> na własność
2005 - Piotr Lisicki
2006 - Michał Kowalczyk
2007 - Michał Kowalczyk
2008 - Michał Kowalczyk --> na własność
2009 - Michał Kowalczyk - Michał jr. Kowalczyk
2010 - Tomasz Lisicki
2011 - Tomasz Lisicki - Piotr Lisicki
2012 - Bartosz Komarnicki - Marta Grodkiewicz
2013 - Piotr Miszczak - Beata Krawiec
2014 - Leszek Karaś - Wojciech Sobczyk
2015 - Konrad Lehr, Piotr Miszczak
2016 - Piotr Miszczak -->na własność
Uczestnicy-Organizatorom
Zwycięzcy
Uczestnicy-Organizatorom
Komandorzy
1965 - Andrzej Komorowski
1966 - Janusz Bronikowski
1967 - Andrzej Giejsztor
1968 - Jan Cichy
1969 - Jan Cichy
1970 - Andrzej Giejsztor
1971 - Teresa Kobecka
1972 - Janusz Bronikowski
1973 - Jerzy Ołdakowski
1974 - Michał Wrzos
1975 - Marek Maciejewski
1976 - Michał Wrzos
1977 - Marek Maciejewski
1978 - Marek Maciejewski -->na własność
1979 - Michał Kowalczyk
1980 - Jerzy Bolimowski
1981 - impreza nie odbyła się
1982 - impreza nie odbyła się
1983 - Edward Kon
1984 - Marek Maciejewski
1985 - Leszek Karaś
1986 - Leszek Karaś
1987 - Marian Hełka
1988 - Edward Kon
1989 - Leszek Karaś -->na własność
1990 - Leszek Karaś
1991 - impreza nie odbyła się
1992 - Marian Hełka
1993 - impreza nie odbyła się
1994 - Benedykt Chądzyński
1995 - Leszek Karaś
1996 - Benedykt Chądzyński
1997 - Jerzy Trzaska
1998 - Leszek Karaś -->na własność
1999 - Jerzy Trzaska
2000 - impreza nie odbyła się
2001 - Jan Makarewicz
2002 - Leszek Karaś
2003 - Andrzej Przychodzeń
2004 - Jan Makarewicz
2005 - Paweł Makarewicz
2006 - Marek Maciejewski
2007 - Jerzy Trzaska -->na własność
2008 - Tomasz i Piotr Lisiccy
2009 - Tomasz i Piotr Lisiccy
2010 - Tomasz Młynarski
2011 - Tomasz i Piotr Lisiccy -->na własność
2012 - Bartosz Komarnicki - Marta Grodkiewicz
2013 - Tomasz Młynarski
2014 - Paweł Podbielski - Anna Podbielska
2015 - Krzysztof Maciejewski - Jerzy Trzaska
2016 - Zalewski Maciej
1965 - Jan Cichy
1966 -
1967 -
1968 -
1969 -
1970 -
1971 -
1972 - Zbigniew Moniuszko
1973 - Marek Maciejewski
1974 -
1975 -
1976 -
1977 - Andrzej Gujski
1978 - Michał Kowalczyk
1979 - Ryszard Łopaciński/Leszek Karaś
1980 - Bogusław Piskiewicz
1981 -
1982 -
1983 - Bogdan Szczepankowski
1984 - Leszek Karaś
1985 - Jan Makarewicz
1986 - Roman Dylewski
1987 - Andrzej Przychodzeń
1988 - Marcin Milewski / Jacek Machnacz
1989 - Benedykt Chądzyński
1990 - Paweł Nestorowicz
1991 -
1992 - Krzysztof Maciejewski/Krzysztof Gracki
1993 -
1994 - Jerzy Trzaska
1995 - Wojciech Sobczyk
1996 - Emil Przychodzeń/Sebastian Trzaska
1997 - Konrad Lehr
1998 - Leszek Sarnowski
1999 - Paweł i Wojtek Makarewiczowie
2000 -
2001 - Celina Marczykowska
2002 - Bartosz Berendt
2003 - Paweł Makarewicz
2004 - Paweł Makarewicz
2005 - Andrzej Piwoński
2006 - Piotr i Tomasz Lisiccy
2007 - Paweł Podbielski
2008 - Michał Kowalczyk
2009 - Tomasz Młynarski
2010 - Agnieszka Gułaj
2011 - Piotr Olczak
2012 - Wojciech Sobczyk
2013 - Maciej Zalewski
2014 - Franciszek Jaworski
2015 - Magdalena Naskręt/Katarzyna Moneta
2016 - Piotr Miszczak
Puchar Zdobywców Pucharu
2010 - Tomasz Młynarski
2011 - Leszek Karaś
2012 - Paweł i Anna Podbielscy
2013 – Piotr Olczak-Tomasz Młynarski
2014 – Leszek Karaś-Wojciech Sobczyk
2015 - Konrad Lehr
2016 - Piotr Miszczak