27 28 29 30 1 2 3

Imprezy

Motocykle
VII Finałowa runda Supermoto Bydgoszcz

Ostatnia tegoroczna runda Supermoto została rozegrana już klasycznie na torze w Bydgoszczy. 2 września, odbyła się finałowa runda Międzynarodowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto. Liczna grupa zawodników AP stawiła się na miejscu.
Niesprzyjające warunki pogodowe w postaci obfitych opadów deszczu już w piątek na treningach dostarczyły dodatkowych emocji i ciągłych zmian opon naszym reprezentantom.

Podczas wyścigów Mistrzostw Polski klasy S2 nasi zawodnicy w składzie Rafał Piwko, Marcin Stuszewski oraz Piotr Rubacha zajęli odpowiednio w wyścigach (6,5), (8,10) oraz (11,9) pozycję, co w rezultacie w łącznej klasyfikacji zawodów dało im 5,10 i 9 miejsce.

W Pucharze Polski Klasy C4 najlepszy z naszych zawodników okazał się Andrzej Kamiński (AIM MOTOCYKLE moto serwis) zajmując trzecią i czwartą pozycję co zaowocowało wygraną w klasyfikacji sezonu. Doskonale zaprezentował się Michał Irzyk zajmując (4,5) miejsce w rezultacie w łącznej klasyfikacji zawodów Andrzej zajął 3, a Michał 4 miejsce.

W Pucharze Polski w klasie C2 mogliśmy zobaczyć Konrada Stawickiego SATORI RACING najlepszy z naszych zawodników w obu wyścigach zajął trzecią pozycję co dało mu 3 miejsce w klasyfikacji generalnej sezonu. Michała Strugarka (9,9) Piotra Niwińskiego (12,13) oraz Daniela Mikołajczyka (14,11). Bartosza Marszałkowicza (15,15), Cypriana Torlickiego (18,19), Michała Piwko (20,20), Jakub Kusowskiego (21,21). Zawodnicy w łącznej klasyfikacji zajęli odpowiednio 4,9,13,12,15,19,20 i 21 miejsce.