Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash



Zapraszamy (Youtube)




GALERIE ZDJĘĆ

Światowid 2016

* Światowid 2015
* Światowid 2014
* Światowid 2013
 * Światowid 2012
* Światowid 2011
* Światowid 2010
* Światowid 2009




    ŚWIATOWID 2016

Lista startowa

Nr. start. Kierowca Pilot Klub TNMP
5r./6r.
ON TPP
NPP
Piątek
21.10
Sobota
22.10
1 Wojciech Sobczyk Leszek Karaś Automobilklub Polski T/T - - 20:30 10:01
2 Rafał Kurasiewicz Tomasz Kurasiewicz Automobilklub Mysłowicki T/T - - 20:31 10:02
3 Mariusz Ziarkowski Alicja Ziarkowska Automobilklub Polski T/T - TPP 20:32 10:03
4 Krzysztof Szukała Adam Szukała Automobilklub Wielkopolski T/T ON - 20:33 10:04
5 Zapartowicz Łukasz Morawiec Małgorzata Automobilklub Śląski T/T ON - 20:34 10:05
6 Agata Roguska Piotr Roguski NZ T/T - - 20:35 10:06
7 Czerwiński Robert Pracz Krzysztof NZ T/T - TPP 20:36 10:07
8 Jacek Susła Adam Sierakowski Automobilklub Polski T/T - - 20:37 10:08
9 Bartosz Hyrja Marcin Sobczyk Automobilklub Mysłowicki T/T - - 20:38 10:09
10 Waldemar Sikora Grażyna Trebacz Automobilklub Śląski T/T ON - 20:39 10:10
11 Zbigniew Daniel Jacek Sobczyk Automobilklub Mysłowicki T/T - - 20:40 10:11
12 Marcin Lutek Monika Wojtkowiak Automobilklub Mysłowicki T/- - - 20:41 -------
14 Arkadiusz Nitecki Magdalena Danilewicz Automobilklub Śląski T/T ON - 20:42 10:12
15 Rutkowski Maciej Jedynak Robert NZ T/- - - 20:43 -------
16 Piotr Miszczak Katarzyna Tulej Automobilklub Polski - - TPP ------- 10:13
17 Natalia Bańcerek Jakub Anderwald Automobilklub Polski N/N - NPP 20:44 10:14
18 Przemysław Hajduk Michał Brzóska Automobilklub Mysłowicki N/N - NPP 20:45 10:15
19 Inez Adamska Piotr Waśkiewicz Automobilklub Polski N/N - - 20:46 10:16
20 Wojciech Kluk Iwona Kluk Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski N/N - - 20:47 10:17
21 Maciej Zalewski Franciszek Jaworski Automobilklub Polski N/N - - 20:48 10:18
22 Andrzej Morel Paulina Morel OSA Opole N/N - - 20:49 10:19
23 Mariusz Parysek Ewa Parysek Automobilklub Wielkopolski - - NPP ------- 10:20
24 Marek Pańka Marek Czmielewski OSA Opole N/N - - 20:50 10:21
25 Maciej Krzewski Mateusz Krzewski Automobilklub Mysłowicki N/N - - 20:51 10:22


© benix      Automobilklub Polski 2016