Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash



Zapraszamy (Youtube)




GALERIE ZDJĘĆ

Światowid 2016

* Światowid 2015
* Światowid 2014
* Światowid 2013
 * Światowid 2012
* Światowid 2011
* Światowid 2010
* Światowid 2009




    ŚWIATOWID 2016

Władze imprezy:

Dyrektor Rajdu:
Bartosz Komarnicki, b.komarnicki@automobilklubpolski.pl

Z-ca Dyrektora d/s organizacyjnych:
Piotr Miszczak, piotr.t.miszczak@gmail.com

Z-ca Dyrektora d/s trasy turystycznej
Paweł Podbielski, p. podbielski@automobilklubpolski.pl

Próby sprawności: Andrzej Kołodziejski, andrzej.kolodziejski@kapsch.net

Kierownik Komisji Obliczeń: Paweł Ćwil, p.cwil@wp.pl

Autorzy tras nawigacyjnych: Piotr Miszczak, Konrad Lehr
Autorzy trasy turystycznych: Jan Makarewicz, Piotr Miszczak, Paweł Podbielski

Kierownik Biura Imprezy - Jola Przychoszeń

Kontakt

Automobilklub Polski: ul. Powstańców Śląskich 127, 01-355 Warszawa

Współrzędne GPS: N: 52°15'54.5" E: 20°55'43.5"E



Konto:
Bank Millenium - 47 1160 2202 0000 0001 3161 7512

NIP: 527-010-50-71
KRS: 0000026215
Regon: 001211124

Godziny pracy:
Poniedziałek: 10.00-18.00; Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek: 9.00-17.00

Dyrektor:
Andrzej Palczewski, palczewski@automobilklubpolski.pl
tel. 22 873 24 22; tel. kom. 500 095 991

Główny Specjalista ds. Marketingu
Agnieszka Majewska, marketing@automobilklubpolski.pl
tel. 22 746 33 46, tel. kom. 502 477 722

Sekretariat:
Renata Sabik, sekretariat@automobilklubpolski.pl
tel. 22 873 24 20; fax. 22 873 24 21;


Główna Księgowa:
Barbara Fabisiak, ksiegowosc@automobilklubpolski.pl
tel. 22 873 24 24

Internet:
Benedykt Chądzyński: internet@automobilklubpolski.pl



© benix      Automobilklub Polski 2016