27 28 29 30 1 2 3

Imprezy

Samochody
Sukces kierowców AP na Litwie

Reprezentanci Automobilklubu Polski zajęli dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej szóstej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W Rally Elektrenai na Litwie zwyciężyli Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk w Skodzie Fabii R5, a drugie miejsce na podium wywalczyli Jarosław Kołtun i Ireneusz Pleskot.

Liderzy RSMP 2018, Jakub Brzeziński z pilotem Kamilem Kozdroniem ostatecznie na starcie zawodów nie stanęli. O tym, kto zdobędzie tytuł zadecyduje Rajd Polski, w którym można będzie wywalczyć maksimum 55 punktów.

Marek Nowak i Adam Grzelka (Mitsubishi Lancer) zajęli czwarte miejsce w klasie Open N. Kamil Bolek (Peugeot 208VTi) był czwarty w klasie 4, Grzegorz Bonder i Jakub Gerber (także Peugeot 208) zajęli piąte miejsce. Za nimi w tabeli wyników uplasował się Piotr Białowąs – pilot Łukasza Lewandowskiego (Peugeot 208).

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com