Nasza oferta Folder Brown
Działalność statutowa Folder Brown

Dzialalnosc

Kalendarz nadchodzących imprez:

<< Mar 2019 >>
pwścpsn
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imprezy

9 stycznia 2017

O Pracowni Psychologicznej


badanie na prawo jazdy, badania lekarskie prawo jazdy warszawaPracownia Psychologiczna Automobilklubu Polski serdecznie zaprasza na badania psychologiczne z zakresu psychologii transportu oraz z zakresu medycyny pracy.
Nasza oferta skierowana jest do kierowców zawodowych (kat.C,CE,D,DE), kierowców pojazdów uprzywilejowanych, samochodów służbowych, taksówek, kierowców, którym zatrzymano prawo jazdy, instruktorów nauki i techniki jazdy, kierowców sportowych oraz innych osób. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy.

Psychotechnika dla kierowców i badania lekarskie

W naszej Pracowni wykonujemy przede wszystkim badania psychotechniczne kierowców (tzw. psychotechnika, psychotesty) oraz innych grup zawodowych.
Organizujemy również badania lekarskie – współpracujemy z lekarzem medycyny pracy, który przeprowadza badania lekarskie kierowców zawodowych i innych osób.

badanie na prawo jazdy, badania lekarskie prawo jazdy warszawaDysponujemy przestronnymi, dobrze wyposażonymi pomieszczeniami, w których wykonujemy badania psychotechniczne, nowoczesną i profesjonalną aparaturą spełniającą wszystkie aktualne standardy oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, zapewniającą sprawne przeprowadzenie badania w przyjaznej atmosferze.
Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia aby prowadzić badania psychologiczne kierowców i wydawać orzeczenia. Pracownia psychologiczna Automobilklubu Polski jest wpisana pod nr ZD.SPP.I.RP.138/ 12 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. (Zaświadczenie.pdf).

Informacje i zapisy:
Tel. (22) 873-24-26, Tel. kom. 510 100 290

Zadaj pytanie (e-mail)

badanie na prawo jazdy, badania lekarskie prawo jazdy warszawaZobacz, jakim jesteś kierowcą
(badanie predyspozycji)

Dla wszystkich kierowców i kandydatów na kierowców przygotowaliśmy  ofertę konsultacji z psychologiem, która ma celu lepsze poznanie własnych możliwości i predyspozycji do określonych zachowań na drodze.

Konsultacja poprzedzona jest wypełnieniem kwestionariusza psychologicznego, który pozwoli na określenie mocnych i słabszych strony związanych z prowadzeniem pojazdu. W trakcie konsultacji, w naszej Pracowni Psychologicznej, oprócz omówienia wyników kwestionariusza będzie możliwość poznania wybranych elementów własnej sprawności motorycznej przy użyciu profesjonalnej aparatury do badań kierowców zawodowych.
Cena : 150 zł. brutto.

Zakres badań i cennik      Jak przygotować się do badania      Podstawy prawne      Kontakt


Zapraszamy do kontaktu:

Tel. (22) 873-24-26, Tel. kom. 510 100 290

Serdecznie zapraszamy na badania psychologiczne kierowców i badania lekarskie na prawo jazdy
AutomobilKlub Polski Warszawa
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com