26 27 28 29 30 31 1

Imprezy

Modele
Michał Orłowski Mistrzem w klasie 2WD Buggy

Michał Orłowski Mistrzem w klasie 2WD Buggy najbardziej prestiżowego w Europie turnieju EOS!

W dniach 21 – 23 kwietnia została rozegrana ostatnia runda największej w Europie serii wyścigów modeli zdalnie sterowanych w sezonie 2016-2017 – Euro Offroad Series. Impreza została rozegrana w malowniczej miejscowość Wels, w północnej części Austrii. Tak jak zawsze zawody zostały zorganizowane na najwyższym możliwym poziomie, dostarczając niezwykłych emocji wszystkim zgromadzonym! Wśród najlepszych kierowców z całej Europy, swoje miejsce znalazł również członek Automobilklubu Polski, Mistrz Świata w klasie GT12, Mistrz Europy w klasie 4WD, II Wicemistrz Europy w klasie 2WD, wychowanek pierwszej w Polsce Szkoły RC prowadzonej przez Team ATA – Michał Orłowski. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale i niezwykle interesująca. Dodatkowego smaczku dodawał fakt, że różnice pomiędzy trzema najszybszymi zawodnikami były bardzo niewielkie. Każdy gram, każda setna sekundy, każdy zakręt mógł rozstrzygnąć rywalizacje. Pomimo tego, że nasz rodak przekroczył linię mety dopiero jako trzeci, uzyskane w ten sposób punkty pozwoliły mu na zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji finałowej całego cyklu.

W ten sposób Michał Orłowski został Mistrzem całego cyklu EOS zawodów Off-roadowych modeli zdalnie sterowanych w klasie 2WD Buggy w sezonie 2016 – 2017! Jest to kolejny sukces młodego Polaka, który pokazuje, że ciężka praca zawodnika oraz zaangażowanie bliskich mu osób to idealna recepta na sukces. Jest to również przysłowiowy papierek lakmusowy, który w sposób ewidentny pokazuje poziom zawodników z Polski, których apetyt na sukcesy na arenie międzynarodowej nie maleje – jest coraz większy!

Ze swojego miejsca chcieliśmy pogratulować oraz życzyć Michałowi kolejnych sukcesów, których z całą pewnością nie zabraknie!