28 1 2 3 4 5 6

Imprezy

Turystyka
Mamy Mistrzów w Turystyce i Nawigacji 2019

W sobotę, 16.11.2019 r. w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się zakończenie sezonu w Sportach Popularnych i Turystyce 2019, podczas którego zostały wręczone puchary i nagrody dla zwycięzców Turystycznych i Nawigacyjnych Mistrzostw Polski oraz Turystycznego i Nawigacyjnego Pucharu Polski. W obecności zaproszonych Gości swoje trofea odebrali zwycięzcy indywidualni, kierowcy i piloci, najlepsi kierowcy na próbach SZ a także najlepsze w sezonie  kluby i okręgi. Przewodniczący Głównych Komisji – Sportów Popularnych i Turystyki oraz Caravaningu – Stanisław Reterski i Dariusz Jajko przekazali pamiątkowe statuetki ustępującym członkom Głównych Komisji. Były także podziękowania dla szefów GKSPiT oraz GKC. W ciepłej atmosferze do późnych godzin wieczornych uczestnicy zakończenie sezonu świętowali osiągnięte sukcesy.

Zawodnicy Automobilklubu Polski w trzech dyscyplinach uzyskali najwyższe lokaty:

Załoga Bartosz Komarnicki/Piotr Waśkiewicz – Mistrzowie Polski w Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostwach Polski
Załoga Robert Jedynak/Maciej Rutkowski zdobywcy Nawigacyjnego Pucharu Polski i Turystycznego Pucharu Polski

Bartosz Komarnicki został także najlepszym kierowcą w próbach SZ Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Polski, a Robert Jedynak zajął 2. miejsce w Turystycznym Pucharze Polski w tej klasyfikacji.

W klasyfikacji klubów Automobilklub Polski został Mistrzem Polski w Turystycznym Pucharze Polski, zajął 2. miejsce w Nawigacyjnym Pucharze Polski oraz 4. miejsce w Turystycznych i Nawigacyjnych Mistrzostwach Polski.

4. miejsce w Turystycznych Samochodowych Mistrzostwach Polski zajęła nasza załoga Jakub Anderwald/Joanna Anderwald.