15 stycznia 2017


polecamy

polecamykomisje

Spotkania Koła Młodych mają regularny charakter. Spotykamy się co tydzień w piątek ok. godz. 18.00 na terenie Ośrodka AP na Bemowie. Spotkania mają charakter otwarty dla wszystkich członków Automobilklubu Polski.Aby jednak w pełni korzystać z możliwości trenowania, trzeba być przyjętym do Koła Młodych. Pierwszym warunkiem jest członkostwo w Automobilklubie Polski. Należy wypełnić deklarację członkowską (tutaj).

W celu wstąpienia w szeregi Koła Młodych należy wydrukować, zaakceptować i wypełnić wyżej wymienioną deklarację oraz poniższy regulamin Koła Młodych, a następnie z jednym i drugim dokumentem przyjść na swój pierwszy trening.

Trzy początkowe treningi kandydat odbywa w roli obserwatora, jest to czas na zapoznanie się z panującymi zasadami.

Przez ten okres nie może on jeździć własnym samochodem, ale może zajmować miejsce pasażera u innych kierowców oraz musi uczestniczyć w przygotowaniu i sprzątaniu trasy, pomiarze czasu, a także innych pracach. Na każdym ze spotkań należy uzyskać podpis jednego z opiekunów na odwrocie deklaracji. Dopiero na trzecim treningu można się starać o podpis Kuby Siemczuka i Piotra Kordosa umożliwiający złożenie deklaracji w sekretariacie Automobilklubu Polski (kontakt).

W ustalonym terminie należy odebrać legitymację, jednocześnie opłacając wpisowe i składkę członkowską na dany rok kalendarzowy (aktualna wysokość składki: sprawdź).

Regulamin Koła Młodych

Opiekun Koła Młodych
Jakub Siemczuk
:
kolomlodych@automobilklubpolski.pl
kubasiemczuk@wp.pl
tel. kom. 507-112-216
Piotr Kordos - zastępca
piotr.kordos@gmail.com
tel. kom. 604-449-861

 

© benix      Automobilklub Polski                                                    Automobilklubpolski.pl używa plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu.