27 28 1 2 3 4 5

Imprezy

Samochody
Colin drugi w Rajdzie Śląska

Kierowca Automobilklubu Polski, Jakub Brzeziński z pilotem Kamilem Kozdroniem w Skodzie Fabia R5 zajęli drugie miejsce w Rajdzie Śląska, czwartej rundzie RSMP. Do zwycięstwa Colinowi zabrakło zaledwie 0,2 sekundy! W pierwszej dziesiątce znaleźli się także Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski (Hyundai i20 R5 – piąta pozycja) oraz Kamil Bolek i Marcin Gaś (Peugeot 208 – dziesiąta, trzecia w klasie 4).

W klasie 4 Grzegorz Bonder i Jakub Gerber (Peugeot 208) dojechali na czwartym miejscu , a Piotr Białowąs – pilot Ł. Lewandowskiego sklasyfikowany został na 7 pozycji.
Andrzej Borkowski (BMW Compact M3) był drugi, a Marek Mularczyk (Fiat Punto) – czwarty w klasie Open 2WD+.
Marek Nowak i Adam Grzelka (Mitsubishi Lancer) stanęli na najniższym stopniu podium w Open N, a Tomasz Kuciński (Mitsubishi lancer Rvo X) był tuż za nimi.

Znakomicie spisywali się Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk w Skodzie Fabii R5. Przez większą część rajdu zajmowali pierwsze miejsce, ale awaria samochodu spowodowała duże straty czasowe. Załoga osiągnęła jednak ambitnie metę, choć dopiero na szóstym miejscu w klasie 2.

W klasyfikacji generalnej po czterech rundach RSMP prowadzi Jakub Brzeziński, który zdobył już 105 punktów. Mikołaj Marczyk jest czwarty – 42 pkt., a Łukasz Byśkiniewicz piaty – 35 pkt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com