15 stycznia 2017


polecamy

polecamykomisje

I Rajd Nawigacyjny Warsaw Oldtimer Show   
10.05.2016

Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski serdecznie zaprasza w niedzielę 15 maja 2016 r. na "I Rajd nawigacyjny Warsaw Oldtimer Show", który odbędzie się z okazji organizowanej przez Ptak Warsaw Expo wystawie pojazdów zabytkowych i klasycznych.Do udziału w imprezie organizatorzy zapraszają przede wszystkim pojazdy zabytkowe wyprodukowane do roku 1986. Mile widziane są także nowsze samochody klasyczne i nietuzinkowe. Granicznym rocznikiem jest 1996.

Rajd rozpocznie się przy halach Ptak Warsaw Expo przy Al. Katowickiej 62 w Nadarzynie.
Trasa rajdu o długości około 50 kilometrów powiedzie uczestników malowniczymi trasami po okolicznych Miastach Ogrodach i obfitować będzie w drogi szutrowe i leśne dukty. Po drodze, oprócz klasycznego itinerera, organizatorzy przewidzieli liczne pułapki nawigacyjne oraz atrakcje – z pewnością nudy nie zaznacie. Meta przewidziana jest również w halach wystawowych Ptak Warsaw Expo, gdzie w oczekiwaniu na rozstrzygnięcie rajdu i przyznanie nagród uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzania wystawy Oldtimer Warsaw Show.

Zapisy odbywają się przez formularz zgłoszeniowy:
https://docs.google.com/forms/d/1ha2WEpm6G56mJ-Ica7sWakeTRV_wMvTubEF_7iptEHM/prefill Liczba załóg ograniczona jest do 50, decyduje kolejność zgłoszeń.
Załogi które nie zapłacą do czwartku wpisowego będą usuwane z listy. W formularzu zgłoszeniowym należy podać skład załogi, model i rocznik pojazdu – zakwalifikowane załogi otrzymają maila zwrotnego z informacja dotyczącą wpisowego.
Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1002118043210450<powrót do aktualności>

© benix      Automobilklub Polski                                                    Automobilklubpolski.pl używa plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu.