15 stycznia 2017


polecamy

polecamykomisje

II Rajd z WUKiem w tle  
26.08.2014  

Fascynaci biegania mają coś takiego jak "Bieg Rzeźnika" – niezwykle wyczerpującą imprezę, po której niektórzy rzekomo widzą wnętrze swojej wątroby. Od minionego weekendu swój odpowiednik mają także miłośnicy pojazdów zabytkowych.

Rozegrana w sobotę trzecia runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Pojazdów Zabytkowych, szerzej znana jako II Rajd WUKa, była zdarzeniem podczas którego psy kuliły ogony, wozy się grzały, dorośli z lękiem oglądali się za siebie w ciasnych zaułkach, wierzący tracili wiarę, a niewierzący wzywali pełen przekrój reprezentantów dowolnego panteonu.  

Więcej: http://www.stadobaranow.pl/?cat=4 


Wyniki rajdu     WUKniki     Galeria 


20.08.2014

Serdecznie zapraszamy na II Rajd z WUKiem w tle, który odbędzie się w ramach tegorocznego Zlotu Gwiaździstego, w sobotę 23 sierpnia.

Będzie to krótki rajd turystyczny zawierający proste elementy nawigacyjne opisujące trasę (itinerer strzałkowy, choinka, jazda po prostym planie). Odbędą się też dwie próby sportowo-zabawowe oraz tradycyjnie na koniec rajdu Kryterium WUKa. Dodatkowo pytania i zadania na trasie. Do udziału w imprezie zachęcamy wszystkich posiadaczy i właścicieli pojazdów wszystkich marek i typów, wyprodukowanych do 1985 roku, o wysokim stopniu oryginalności. Obowiązkowe jest posiadanie ważnego przeglądu rejestracyjnego oraz ubezpieczenia OC i NW. Dopuszcza się udział w rajdzie pojazdów wyprodukowanych po 1985r.

Start rajdu:
Autodrom Automobilklubu Polski
ul. Powstańców Śląskich 127
01-466 Warszawa

Plan Rajdu
10:10 – Odprawa
10:30 – Start prób SZ i rajdu
14:30 – Meta rajdu
15.30 – Ogłoszenie wyników

<powrót do aktualności>

© benix      Automobilklub Polski                                                    Automobilklubpolski.pl używa plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu.