15 stycznia 2017


polecamy

polecamykomisje

Nowinki z życia AP WRT    
24.02.2012

Z przyjemnością informujemy, że w World Cup of Nations 2012 jednym z reprezentantów Polski będzie nasz zawodnik – Stefan Łaskowski.

Startuje on w klasie WRC i już w pierwszej rundzie zdobył punkty dla polskiej reprezentacji. Wypada mieć nadzieję, że tegoroczna edycja mistrzostw przebiegnie bez zakłóceń – w przeciwieństwie do ubiegłorocznej, która nie została niestety dokończona.

Organizatorami są tym razem Hiszpanie, skupieni w RBR On Board. Cyklowi poświęcona jest strona http://wcn-rbr.jimdo.com/, a z wynikami pierwszej rundy można się zapoznać na stronie:
<link>

Miło nam również poinformować, że od tego sezonu do zespołu e-rajdy.pl dołączyli reprezentanci AP WRT: Justyna i Tomasz Rajewscy. Przejęli oni prowadzenie internetowego sklepu e-rajdy – w tym zarządzanie licencjami WRSMP. Życząc im powodzenia w nowej działalności wypada mieć nadzieję, że uda im się ją pogodzić z obowiązkami wynikającymi z funkcji pełnionych w naszym teamie.

<Powrót do aktualności>


© benix      Automobilklub Polski                                                    Automobilklubpolski.pl używa plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu.