15 stycznia 2017


polecamy

polecamykomisje

Podsumowanie sezonu 2011 w AP WRT    
19.02.2012

Nadszedł czas podsumowania dokonań AP WRT w sezonie 2011. A był to rok istotnych zmian i wielu osiągnięć w sferze organizacyjnej, kadrowej i sportowej.

1. Organizacja i marketing.
Dzięki rozpoczętym jeszcze w roku 2010 staraniom menagera teamu w styczniu 2011 Rada Komisji Sportu AP zatwierdziła regulamin Koła Sportu Wirtualnego (KSW), które Zarząd AP na swoim marcowym posiedzeniu umiejscowił w łonie tejże Komisji. Umożliwiło to przeprowadzenie wyborów do Rady Koła, w wyniku których jej przewodniczącym został Michał Kowalczyk sr, a wiceprzewodniczącymi: Tomasz Rajewski (ds. kadrowych) i Tomasz Słaboń (ds. sportowych).
W konsekwencji rezygnacji tego ostatniego od stycznia br. jego obowiązki przejął Stefan Łaskowski.

Na internetowej stronie AP powstała podstrona poświęcona działalności AP WRT, na której prezentowane są bieżące wydarzenia, regulaminy, kalendarze i wyniki, zawodnicy oraz materiały graficzne. Na forum AP założony został wątek dedykowany działalności teamu AP WRT z blisko 400 postami. Team posiada również swój profil na Facebooku (aktualnie 373 znajomych), którym opiekuje się Justyna Rajewska. Zostały opracowane regulaminy rywalizacji wewnętrznych w teamie: Mistrzostw AP WRT oraz klasyfikacji : „Lider AP WRT” i „Najaktywniejszy w KSW AP”, zamieszczone na stronie KSW. Powstał też dokument regulujący procedurę nominacji zawodników do imprez cyklicznych, w których prowadzona jest klasyfikacja zespołowa. Opracowano logo KSW AP oraz AP WRT. To drugie wykorzystano m.in. w notce prezentującej team na portalu e-rajdy http://e-rajdy.pl/index.php/zespoy.html - obok 15 innych zespołów.

Prace w zakresie grafiki skupione były przede wszystkim na opracowaniu jednolitego wzoru malowania samochodów i jego wykorzystania do oklejenia posiadanych przez członków teamu w swoich stajniach rajdówek. W efekcie team dysponuje ...

czytaj więcej

<Powrót do aktualności>


© benix      Automobilklub Polski                                                    Automobilklubpolski.pl używa plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu.