15 stycznia 2017


polecamy

polecamykomisje

I Puchar i III Mistrzostwa AP WRT 2012    
08.01.2012


 

 

Automobilklub Polski WRT zaprasza wszystkich polskich zawodników do udziału w organizowanym przy wsparciu portalu e-rajdy.pl pierwszym Pucharze AP WRT.

Formuła cyklu oparta jest na rozgrywanych od dwóch lat mistrzostwach naszego teamu, a jego zwycięzcy bez wątpienia przysługiwać będzie miano najbardziej wszechstronnego kierowcy RBR w Polsce!

W Pucharze prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna i zespołowa. Nie jest wymagane zgłaszanie uczestnictwa ani enroll. Sklasyfikowani zostaną wszyscy startujący zawodnicy.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Pucharu, czego poświadczeniem będzie wzięcie udziału choćby w jednej jego rundzie. Publikujemy również kalendarz eliminacji wraz z dopuszczonymi klasami i samochodami oraz odcinkami w rundach.

 

Najlepsi zawodnicy i teamy w I Pucharze AP WRT zostaną na koniec sezonu nagrodzeni okolicznościowymi pucharami oraz upominkami, ufundowanymi przez sponsora teamu – STN Sp. J, autoryzowanego serwisu Iveco z siedzibą w Błoniu k. Warszawy.

Mamy nadzieję, że formuła Pucharu znajdzie Wasze uznanie, a impreza wejdzie na stałe do kalendarza polskiego RBR.

<Powrót do aktualności>


© benix      Automobilklub Polski                                                    Automobilklubpolski.pl używa plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu.