15 stycznia 2017


polecamy

polecamykomisje

Rally Mecsek - IX eliminacja IRC 2011    
16.10.2011

Zadziwiająco niska frekwencja na starcie tej rundy IRC była zapewne efektem konieczności dwukrotnego przejazdu odcinka Sosnowa 2010. Nie dość, że ten dopiero co udostępniony fanom RBR odcinek mógł dla wielu z nich stanowić zbyt trudne wyzwanie, to jeszcze zbieżność nazw ze znaną wcześniej trasą przejazdu tego autodromu mogła powodować kłopoty z jego prawidłową instalacją.

Była to zapewne jedna z przyczyn wyrównania przez reprezentantów AP WRT najlepszego zespołowego wyniku w tym sezonie. Zdobycie 20 punktów było bowiem 12 wynikiem wśród startujących teamów! Na tę zdobycz złożyły się wyniki trojga naszych reprezentantów, którzy wśród nominowanych zajęli miejsca: 11 w klasie S1600, 12 w klasie S2000 oraz 20 w klasie N4. Niestety aż 4 zawodników AP WRT nie stanęło na starcie, a pozostali nominowani nie dotarli do mety, co w zasadzie gwarantowało zdobycie punktów dla teamu. Nasuwa się w związku z tym taka otóż refleksja, że zaprzepaściliśmy tym samym szansę na solidne zadomowienie się w pierwszej 30 teamów, którą obecnie zamykamy. Oby taka szansa jeszcze raz się pojawiła i nie została zmarnotrawiona.

Wyniki VIII eliminacji IRC

Klasyfikacja po VIII eliminacji IRC

 

 

 

<Powrót do aktualności>


© benix      Automobilklub Polski                                                    Automobilklubpolski.pl używa plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu.