polecamy

komisje

Podsumowanie IV Pucharu AP WRT i VI Mistrzostw AP WRT 2015
09.12.2015

Zwycięzcą IV Pucharu AP WRT został reprezentujący Rookie Rally Team Marcin Zmysłowski, wyprzedził on w ostatniej rundzie ubiegłorocznego zwycięzcę Pucharu, a swojego Managera, Daniela Zarychtę. Trzeci stopień podium uzupełnił kolejny reprezentant Rookie Rally Team Mateusz Przyszlakowski.

W klasyfikacji zespołowej najmniejszych szans nie dali innym zespołom zawodnicy prowadzonego przez Daniela Zarychtę zespołu ROOKIE RALLY TEAM. Pierwszy raz w histori Pucharu zawodnicy jednego zespołu wygrali wszystkie rundy sezonu.

Drugie miejsce zajął zespół Play-Max.pl Rally Team, a podium uzupełnił zespół oraganizatora Pucharu - AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT.

W VI Mistrzostwach AP WRT 2015 zwycięstwo przypadło Sebastianowi Trzeszczkowskiemu (o punkty walczył w 9 Rundach), drugie miejsce zajął Tomasz Rajewski (uczestnik wszystkich 10 rajdów), a najniższy stopień podium wywalczył Adrian Czarnecki (który wystartował tylko w pięciu rundach).

Wszystkim zdobywcom podium gratulujemy i już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w V Pucharze AP WRT i VII Mistrzostwach AP WRT 2016.