polecamy

komisje

Podsumowanie III Pucharu AP WRT i V Mistrzostw AP WRT 2014
24.01.2015

Zwycięzcą III Pucharu AP WRT został Daniel Zarychta, który w klasyfikacji generalnej wyprzedził Dawida Chorobika oraz Marcina Błońskiego. Zajmując drugie miejsce Dawid powtórzył sukces odniesiony podczas poprzedniej edycji Pucharu. Tymczasem zarówno Daniel jak i Marcin po raz pierwszy wywalczyli podium klasyfikacji generalnej Pucharu AP WRT.

W klasyfikacji drużynowej bezkonkurencyjny okazał się Rookie Rally Team. Zespół ten jako jedyny podczas wszystkich rund tegorocznego Pucharu zdobywał miejsca na podium wygrywając przy tym 5 z 10 rund. Na drugim miejscu uplasował się Automobilklub Polski WRT, natomiast podium uzupełnił Play-Max.pl Rally Team.

Zwyciężczynią V Mistrzostw AP WRT 2014 została Justyna Rajewska, a tuż za nią miejsca na podium zdobyli kolejno Marcin Felkowski oraz Tomasz Rajewski. Justyna nie po raz pierwszy wywalczyła podium w klasyfikacji generalnej Mistrzostw AP WRT, jednak pierwszy raz stanęła na jego najwyższym stopniu.

Wszystkim zdobywcom podium gratulujemy i już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w IV Pucharze AP WRT 2015.