15 stycznia 2017


polecamy

polecamykomisje

KJS - Puchar Jesieni 2015
04.11.2015

Czas na ostateczne rozstrzygnięcia! Zbliża się kolejna, a zarazem ostatnia w tym roku, runda Pucharu Automobilklubu Polski oraz Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Kierowców Amatorów – KJS Puchar Jesieni.

Wyniki

Komunikat nr 1 Lista zgłoszeń Lista startowa
     
Regulamin uzupełniający Harmonogram KJS Harmonogram OA, BK
Formularz zgłoszenia Mapa KJS  


Już w niedzielę 15 listopada, po rozegraniu 13 prób sportowych na terenie Autodromu Bemowo i Toru FSO, dowiemy się kto będzie najlepszy w klasach i generalce, kto zostanie zwycięzcą w całym cyklu i weźmie udział w kultowym Rajdzie Barbórka 2015.
Serdecznie zapraszamy!

Facebook - https://www.facebook.com/events/1185766758104517/

Bazą imprezy będzie Autodrom Bemowo, przy ul. Powstańców Śląskich 127, gdzie zlokalizowane będzie biuro. W sobotę odbędzie się odbiór administracyjny i badanie kontrolne. Start w niedzielę o godz. 8.00.

W KJS może wziąć udział każdy, kto posiada prawo jazdy kategorii B, pilota (min. 17 lat), kaski, obowiązkowe ubezpieczenie OC i NNW oraz samochód z ważnym badaniem technicznym, spełniający wymogi regulaminowe KJS.

Pojemność trasy: 60 załóg, klasyfikowanych według pojemności silnika. Serdecznie zapraszamy kierowców licencjonowanych, dla których przewidujemy stworzenie odrębnej klasyfikacji.

Wpisowe:
- dla kierowców nie zrzeszonych w klubach PZM - 200 zł,
- dla kierowców zrzeszonych w klubach PZM – 180zł (160 zł dla członków Automobilklubu Polski z opłaconą składką na 2015 r.).

Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczynamy 6 listopada 2015r. Wypełniony formularz zgłoszenia, wraz z potwierdzeniem wpłaty wpisowego, należy wysłać, do dnia 13 listopada (piątek) godz. 20.00, na adres: m.waskiewicz@automobilklubpolski.pl

Do zobaczenia na trasie KJS!
Dla najlepszych przewidujemy puchary.

Współorganizatorem KJS Puchar Jesieni 2015 jest Klub SOS PZMOT.

           

  

       


     

<powrót do aktualności>

 
© benix      Automobilklub Polski                                                    Automobilklubpolski.pl używa plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu.