15 stycznia 2017






polecamy

polecamy



komisje

Automobilklub Polski: Powstańców Śląskich 127, 01-355 Warszawa

Współrzędne GPS: N: 52°15'54.5" E: 20°55'43.5"E



Konto:

Bank Millenium - 47 1160 2202 0000 0001 3161 7512

NIP: 527-010-50-71
KRS: 0000026215
Regon: 001211124

Godziny pracy:
Poniedziałek: 10.00-18.00; Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek: 9.00-17.00

Dyrektor:
Andrzej Palczewski, palczewski@automobilklubpolski.pl
tel. 22 873 24 22; tel. kom. 500 095 991

Z-ca Dyrektora ds. Szkoleń
Adam Goss, a.goss@automobilklubpolski.pl
tel/fax 22 873 24 27; tel. kom. 500 253 716

Główny Specjalista ds. Marketingu
Agnieszka Majewska, marketing@automobilklubpolski.pl
tel. 22 746 33 46, tel. kom. 502 477 722

Ośrodek Szkolenia Kierowców
Marta Waśkiewicz, m.waskiewicz@automobilklubpolski.pl
tel./fax: 22 873 24 26; tel. kom: 510 630 730

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy
Katarzyna Jundziłł, k.jundzill@automobilklubpolski.pl
tel.: 22 873 24 26; tel. kom: 510 100 290

Sekretariat:
Renata Sabik, sekretariat@automobilklubpolski.pl
tel. 22 873 24 20; fax. 22 873 24 21;

Biuro sportu oraz sprawy zawodników:

Gł. Spec. ds. Statutowych i Sportu
Ludomir Szpakowski, l.szpakowski@automobilklubpolski.pl, biuro@automobilklubpolski.pl
tel. 22 873 24 25; tel. kom. 500 095 969


Główna Księgowa:
Barbara Fabisiak, ksiegowosc@automobilklubpolski.pl
tel. 22 873 24 24

Kadry, ZUS:
Iwona Czerwińska, kadry@automobilklubpolski.pl
tel. 22 873 24 23

Kasa, księgowość
Elżbieta Żuprańska, ksiegowosc2@automobilklubpolski.pl
tel. 22 873 24 23

Internet:
Benedykt Chądzyński: internet@automobilklubpolski.pl

Jak zostać członkiem Automobilklubu Polski?

Pobierz deklarację członkowską: doc format .doc pdf format pdf

Po wpisaniu swoich danych osobowych, należy zebrać podpisy 2 członków rekomendujących - działaczy Automobilklubu Polski o conajmniej dwuletnim stażu członkowskim. Jeżeli ich nie znamy, należy przyjść na posiedzenie wybranej komisji statutowej Klubu. Po rozmowie uzyskamy wymagane rekomendacje.

Deklarację członkowską składamy w sekretariacie AP przy ul. Powstańców Śląskich 127.
W ustalonym terminie odbieramy legitymację członkowską, jednocześnie opłacając wpisowe
i składkę członkowską na dany rok kalendarzowy.

Składka członkowska od 01.01.2017 roku wynosi 90 PLN.
Dla uczniów i studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów - 45 PLN.
Wpisowe 10 PLN.


Uwaga!
Osoby niepełnoletnie muszą przedłożyć zgodę rodziców lub opiekunów.

© benix      Automobilklub Polski                                                    Automobilklubpolski.pl używa plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu.