15 stycznia 2017


polecamy

polecamykomisje

20.01.2014

W dniu 18 stycznia 2014r. Komisja BRD przeprowadziła imprezę ratowników drogowych, będącą zakończeniem szkolenia kandydatów na ratowników drogowych z Koła Młodych Komisji Sportu Samochodowego AP.Uczestnicy mieli do pokonania trasę, na której zlokalizowane zostały symulacje dwóch zdarzeń drogowych a na terenie Autodromu AP cztery próby sprawności kierowania samochodem.
Po zakończeniu ćwiczeń na "świeżym powietrzu" uczestnicy przyjechali do siedziby AP przy ul. Pańskiej, gdzie rozwiązywali testy z zakresu pierwszej pomocy oraz przepisów ruchu drogowego. Załogi przeprowadziły także ćwiczenie z resuscytacji krążeniowo – oddechowej.

Klasyfikacja końcowa         Wyniki Sz       Galeria zdjęć


10.01.2014

Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Ochrony Środowiska AP uprzejmie informuje, że w dniu 18 stycznia 2014r. odbędzie się impreza ratowników drogowych przeznaczona dla osób, które uczestniczyły w 2013 roku w teoretycznym kursie szkoleniowym ratowników drogowych organizowanym przez Komisję BRDiOŚ AP.

Impreza ta jest zaczątkiem do cyklu imprez – rund Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Ratowników Drogowych.  W załączeniu Regulamin imprezy."

Uwaga!
Przewidywana jest kontrola trzeźwości uczestników i organizatorów w dniu imprezy!

Z poważaniem
Jacek Pietrusiewicz
Przewodniczący Rady Komisji BRDiOŚ

Regulamin Imprezy

Regulamin Imprezy

Zgłoszenie

© benix      Automobilklub Polski                                                    Automobilklubpolski.pl używa plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu.