15 stycznia 2017


polecamy

polecamykomisje

Bezpieczna droga do szkoły
06.05.2016

Drugim spotkaniem tegorocznej akcji "Bezpieczna droga do szkoły" organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z Automobilklubem Polski i WORDem Warszawa była impreza w Mochowie w powiecie Sierpeckim.

W imprezie wzięło udział łącznie 230 dzieci z nauczycielami z klas IV – VI Szkoły Podstawowej i z klas I i II Gimnazjum im. Gen. Edwarda Żółtowskiego w Mochowie. Dzieci i młodzież uczestniczyły w rowerowym torze przeszkód zorganizowanym przez WORD Płock, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu wyświetlali i omawiali film "… tak, chcę być bezpieczny", kierowca rajdowy Bartłomiej Czwartosz z AP tłumaczyli zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz demonstrował samochody sportowe, Jacek Pietrusiewicz z Komisji BRD zademonstrował uczestnikom działanie elementów odblaskowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w postaci zestawów odblasków.

Następna impreza odbędzie się 9 maja 2016r. w Sypniewie.Galeria zdjęć

<Powrót do aktualności>

© benix      Automobilklub Polski                                                    Automobilklubpolski.pl używa plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu.